Обмін та повернення товару

Якщо вам не підійшов товар, можна оформити повернення.

Для цього:

  1. Заповніть бланк повернення.
  2. Відправте посилку Новою поштою.

Реквізити знаходяться у бланку повернення.

3. Впродовж 3 робочих днів після отримання посилки-повернення магазином гроші за товар переводяться на вашу банківську картку/номер телефону.

УМОВИ ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ ТОВАРУ

1. Товар, який було куплено в магазині NYANG NYANG , можна повернути впродовж 14 календарних днів з моменту його отримання.

2. Ви обов’язково повинні зберегти товарний чек (знаходиться у посилці).

3. Ви повинні заповнити та підписати заявку на повернення товару (знаходиться на зворотній стороні чеку/також бланк заяви можна завантажити нижче).

4. Поверненню підлягає товар зі збереженням товарного виду та споживчих властивостей (тобто є у повній комплектації, з оригінальним упакуванням (якщо воне було), без слідів використання и ношення).

5. Посилку-повернення негбхідно бережно упакувати, щоб речі не пошкодилися під час транспортування.

ВАЖЛИВО:

1. Ми не зможемо прийняти вашу посилку-повернення, якщо вона буде відправлена накладним платежем

2. Якщо ви відправите нам товар, який не підлягає обміну та поверненню, ми будемо вимушені відправити його назад (усі витрати за пересилку при цьому лягають на покупця).

ПИТАННЯ

Якщо ви повертаєте товар через брак, пошкодження або помилку при комплектації, пересилання оплачує магазин NYANG NYANG. При відправленні посилки необхідно вказати, що доставку оплачує одержувач.

Якщо ви повертаєте товар з якоїсь іншої причини (не підійшов колір, розмір, передумали і ін.), доставку оплачує покупець. Якщо посилка не буде оплачена, ми віднімемо її вартість з суми повернутих грошей.

Якщо ви хочете повернути бракований/пршкоджений товар, впродовж 24 годин після отримання посилки обов‘язково зв‘яжіться з нами:
[email protected]
+38(066)503-22-40

Ми замінемо бракований/пошкоджений товар або повернемо гроші.

Протягом 3 робочих днів після отримання та огляду посилки-повернення гроші переводяться на банківську карту або телефонний рахунок.

Для цього в бланку-заяві на повернення необхідно вказати номер банківської картки та ПІБ її власника або номер телефону.

ВАЖЛИВО: Якщо ваша карта / телефонний оператор бере комісію при поповненні, ця сума вираховується із суми, що повертаються грошей.

Для обміну товару необхідно також заповнити бланк повернення і відправити посилку нам. Якщо вартість товару, що повертається перевищує номінальну вартість нового товару – вкажіть, яким способом вам зручно отримати грошову різницю. Якщо вартість нового товару перевищує номінальну вартість товару, що повертається – зв’яжіться з нами:

[email protected]
+38(066)503-22-40

Новий товар ми відправимо вам протягом 3 робочих днів після отримання та огляду посилки-повернення.

Якщо ви повертаєте товар у належному стані, повній комплектації та без слідів використання, але товарний чек втрачено – нічого страшного, ми приймемо ваше повернення. Для цого заповніть бланк повернення та вкажіть у ньому приблизну або точну дату покупки.

З усіма додатковими питаннями звертайтеся до нас:
[email protected]
+38(066)503-22-40

XOXO,

NYANG NYANG

Як зробити замовлення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Навигация
Закрыть

Корзина

Закрыть

Избранное

Недавно просмотренные

Close

Рад видеть вас здесь!

Пароль для входа был отправлен на ваш email адрес.

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.

Уже зарегистрированы?

Закрыть

Категории